Покупка в один клік

* - Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення.

DIANORA привітала майбутніх мам з Pregnancy Day

Оберіть категорію:
Показувати за період:

Весна - це не тільки яскраве сонце і теплий вітерець, але й традиційне свято - Pregnancy Day, яке організовує журнал "Твій малюк". Стильного партнера Свята вагітних - компанію DIANORA - приємно тішили посмішки майбутніх матусь, які сповнили красивий хол Chamber Plaza у Києві. Сміх, радощі, цікаві знайомства, спілкування і нові знання з вуст найкращих спеціалістів. Все, як завжди, урочисто і з приємною "родзинкою"...Презентація нової колекції DIANORA, у магазинах якої завжди можна купити зручний одяг для вагітних, зробила це свято просто незабутнім. Неабиякий ажіотаж навколо нашої стійки вразив і приємно потішив - отже, ми виправдали сподівання майбутніх матусь!

 

  

DIANORA вирішила не зупинятись на цьому, і запропонувала невеличкий сюрприз учасницям - розіграш двох подарункових сертифікатів на придбання у мережі магазинів одягу для вагітних. Щасливі вигуки і радість в очах переможниць - це було варте того!!!

DIANORA вдячна кожній майбутній матусі за проведений з нами Pregnancy Day! Ми дарували подарунки, а отримали натомість заряд гарного настрою і мотивацію на подальшу працю. Адже схвальні відгуки майбутніх матусь - це найприємніша нагорода за нашу роботу.