Покупка в один клік

* - Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення.

Dianora запрошує на заняття "Мої спокійні пологи"

Оберіть категорію:
Показувати за період:

Хочете, щоб Ваші пологи були легкими? Ми знаємо, як цього досягти. І залюбки поділимось з Вами….

25 березня у приміщенні бутику ТМ “Dianora” (вул.Городоцька,47) відбудеться цікаве й пізнавальне  БЕЗКОШТОВНЕ заняття для вагітних “Мої легкі пологи”

Практичні поради фахівці зі Школи спокійних пологів даватимуть у затишній атмосфері бутика стильного одягу для вагітних DIANORA. Під час заняття Ви отримаєте відповіді на питання, що зазвичай хвилюють майбутніх матусь:

  • як народжувати легко і спокійно і чи можна цьому навчитись
  • що робити під час вагітності, щоб пологи минули без наслідків
  • хто і як може допомогти вагітній підготуватись до моменту народження дитини

Програма практичного заняття:

 

  1. Партнер у пологах

Партнер у пологах  - найнадійніша підтримка для майбутньої мами. Саме партнер може допомогти вагітній під час переймів  і зменшити інтенсивність больових відчуттів, завдяки:

  • спеціальній техніці масажу під час переймів
  • техніці рибозо

        2.  Підготовка тіла до пологів

Знаючи про спеціальні пози, кожна вагітна може самостійно зменшити дискомфорт під час переймів і пологів. Розповідь про них та їх демонстрацію запропонує партнер ТМ DIANORA (одяг для вагітних) - Школа Спокійних Пологів.

        3.  Готуємо розум мами

Виявляється, народжувати легко і спокійно можна навчитись. Володіючи основними підходами Гіпнопологів  і знаючи, як цей метод працює на практиці, кожна майбутня мама може сама створити атмосферу комфорту, рівноваги та спокою у пологах:

  • релаксація
  • вправа з візуалізації Повітряна Куля

Вам уже цікаво довідатись про все це? Заповніть анкету і станьте учасниками спільного практичного заняття DIANORA і Школи Спокійних Пологів 

Участь у занятті - БЕЗКОШТОВНА! Кожна учасниця додатково отримає матеріали заняття, а також поради щодо вибору одягу для вагітних від стилістів-консультантів DIANORA.

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ