Покупка в один клік

* - Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення.

Фото для нас – подарунок для Вас!

Оберіть категорію:
Показувати за період:

17 квітня – на обливаний понеділок - гайда у Шевченківський гай, адже саме тут, поруч із старовинною Олійнею, DIANORA облаштовує фотозону, де працюватиме професійний фотограф, який зробить для Вас незабутні світлини з Великодніх свят!!!

Приходьте у Світлий Понеділок усією родиною на гаївки і робіть оригінальні та привабливі фотографії з ТМ «DIANORA» - з найвідомішим виробником стильного жіночого одягу, одягу для вагітних та одягу для годування.

Обов’язково завантажуйте їх у коментарі до конкурсного допису на нашій сторінці у Facebook із хештегом #Dianora.

Неодмінно розказуйте своїм друзям про Вашу участь у цьому фотоконкурсі – їхня активність допоможе Вам зібрати найбільшу кількість «лайків», які наблизять Вас до перемоги.

Три фотографії з найбільшим числом вподобань отримають подарунки – три СЕРТИФІКАТИ на суму 500 грн. для придбання речей у наших брендових магазинах.

Порадіймо разом великому і світлому святу – Воскресінню Христовому! Збережімо гарні спогади про цей день у красивих світлинах з DIANORA. А головне, отримаймо шанс виграти святкові подарунки від відомого Львівського виробника бренду жіночого одягу, одягу для вагітних і матусь, що годують.

Like+Share акції і сторінки Dianora– ОБОВ’ЯЗКОВО!!! До зустрічі у Шевченківському гаю!

 

 

Офіційні правила участі у фотоконкурсі: 

Дата проведення: з 17.04 до 30.04

Місто проведення: Львів

Переможців конкурсу визначатимуть за кількістю «вподобань» під світлинами

Учасники повинні гарантувати, що вони є авторами завантажених фотографій та участю у конкурсі не порушують права інших осіб

Завантажені світлини повинні відповідати вимогам Закону України «Про захист суспільної моралі»

Завантажуючи у коментарі свої фото, учасники автоматично передають Dianora усі права на їхнє безоплатне використання (розміщення, розповсюдження, поширення.. в рамках рекламної кампанії ТМ) і дають згоду на використання їхніх персональних даних (імені, прізвища і т.д)

Dianora не несе відповідальності за недостовірну інформацію, надану Учасниками.