Покупка в один клік

* - Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення.

Харчування і лікування під час ГВ - майстер-клас від DIANORA

Оберіть категорію:
Показувати за період:

Грудне годування. Що може бути природнішим і кориснішим? Лише тривале грудне годування)) А це вже дуже відповідальна справа і підійти до неї треба у всеозброєнні  - зі знаннями та бажанням дати найкорисніше своєму малюку.

Звичайно, у жінки із настанням вагітності одразу виникає маса запитань. І одне з них: як харчуватись, годуючи малюка грудьми, і як лікуватись, щоб не зашкодити ГВ?

Якщо вірити суспільним стереотипам, то матуся, що годує, обов'язково "сидить на дієті" і їсть тільки корисні продукти, позбавляючи себе кулінірних утіх. Так це чи не так? DIANORA пропонує майбутнім і молодим мамам подискутувати про це на традиційному БЕЗКОШТОВНОМУ майстер-класі у львівському бутику одягу для вагітних (вул.Городоцька,47). Разом з Анною Соколенко, відомим консультантом з ГВ, уже 2 червня о 18:00 дізнаватимемось про раціон матусі під час годування грудьми. А ще поспілкуємось про те, як можна (і чи треба) лікуватись, уникаючи шкоди для малюка.

Ми гарантуємо цікавий інтенсив про грудне годування. На вас чекає ще й подарунок - БЕЗКОШТОВНА консультація стиліста-консультанта DIANORA, який розкаже і покаже нову літню колекцію бренду і допоможе підібрати оригінальний стиль. Приходьте і прихопіть із собою гарний настрій)

Реєстрація на майстер-клас триває на нашій сторінці у Facebook - хештег #Dianora_MK вам в поміч!