Покупка в один клік

* - Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення.

Книги для вагітних

    Книги для вагітних завжди є хорошими помічниками. Їх можна відкрити і знайти відповідь  майже на будь-яке питання. Крім того, книжку приємно тримати в руках і вона допоможе скоротати час, якщо потрібно чекати. Кожній майбутній матусі треба мати в своєму арсеналі хоч б одну книгу про вагітність. Давайте поглянемо, які книжки краще придбати.

  • Енциклопедії вагітності

В універсальних енциклопедіях вагітності можна знайти відповіді на всі питання жінки, яка чекає дитину.

  • Енн Дінз «Ваша біблія вагітності»

Яскраве видання про все-все щодо вагітності й про перший рік маляти. Багато хто може назвати цю книжку своєю улюбленою та настільною. Надзвичайно багато корисної і детальної інформації на 400 сторінках про кожен тиждень розвитку крихітки. У книзі міститься безліч ілюстрацій, кольорових фотографій і тривимірних зображень, що дозволяють побачити розвиток дитяти тиждень за тижнем.

  • «Енциклопедія для батьків. Ви та ваш малюк» автор та керівник проекту Масалітіна О.Ю.

 Ця енциклопедія, видана в Києві, трохи більше ніж 150 сторінок, але включає в себе найголовніші питання про зачаття, вагітність, пологи, харчування, догляд та виховання.

  • Глейд Кертіс «Вагітність тиждень за тижнем»

 Коротенько і суто про розвиток вагітності та про долю ризику  на кожниму етапі

Про вагітність пізнавально та з гумором:

  • Вільям і Марта Серз «Ми чекаємо дитину»

 Відомі в Америці педіатри, а також батьки вісьмох дітей, детально обговорюють варіанти поведінки пари, що чекає збільшення сімейства. Автори буквально щохвилини розписують всі аспекти пологової діяльності. Пронизана великою любов'ю і увагою до молодих матусь, татусів і новонароджених, ця книга може стати добрим і компетентним порадником.

  • Л. Хаггінс-Купер «52 легких способи отримати від вагітності задоволення»

Цю книгу для вагітних жінок написала жінка, яка сама була вагітна чотири рази і в якої були такі ж сумніви і страхи, як і у всіх жінок. Замітки і поради в цій книзі з'явилися завдяки багатолітньому досвіду автора, а також близьких, рідних і жінок, з якими вона спілкувалася під час роботи.

Правильне харчування
 

  • Книжка Хейді Е. Муркофф і Шерон Мейзел «Правильне харчування під час вагітності»

 Присвячена збалансованому, правильному харчуванню під час вагітності. З книги ви дізнаєтесь про те, як правильно і смачно харчуватися до пологів і після них. Крім того, в книгу включено 175 рецептів  корисних страв, які обов'язково сподобаються майбутнім мамам.

Книжки про пологи

  • «Пологи без страху»

Майже всі майбутні мами завжди відчувають страх перед пологами. Англійський лікар Грентлі Дік-Рід, що написав книгу стверджує, що природні пологи можуть бути безболісними. Для цього потрібно підготуватися фізично і емоційно. Ця книга розповість, як підготуватися до пологів і допомогти своєму немовляті з'явитися на світ без проблем.

  • Світлана Бондар «Народження в просторі любові»

Про домашні пологи і про пологи в пологовому будинку. Особливо цікаво прочитати про корисні психологічні аспекти і рекомендації напередодні пологів, щоб ні про що не забути.

Насолоджуйтесь чудовим становищем з улюбленою книгою та  орієнтуйтесь  більше на свою власну інтуїцію, оскільки погляди фахівців деколи різні і суперечливі.