Світшот для вагітних 2354 1259
-
1 745 грн.
- Модель: 2354 1259
| Особливості моделі | Для годування |
| Матеріал(тканина) | Трикотаж 3-х нитка |
| Склад | 100% бавовна. |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Шоколадний |
| Довжина виробу спереду (розмір М) | 77 см |
| Ширина готового виробу (розмір М) | 68 см |
| Довжина рукава (розмір М) | від шиї 73 см |
Світшот шоколадного кольору, для вагітних та годуючих мам зручного крою, з написом "NEZALEZHNA", символізує незалежність і силу. М'яка тканина забезпечує комфорт під час носіння, а спеціальний крій враховує потреби мам на різних етапах вагітності та грудного вигодовування.
Таблиця розмірів
Доставка Новою Поштою до відділення по Україні безкоштовна, на суму від 2500 грн!
Ви завжди зможете обміняти чи повернути товар, у випадку якщо він Вам не підійшов на протязі 14 днів з моменту здійснення покупки. У разі повернення товару, зворотню доставку оплачує покупець згідно тарифів Нової Пошти.







При виборі одягу для вагітних багато жінок згадують свій розмір одягу до вагітності, іноді додаючи до свого рідного розміру ще один або два, на всяк-випадок.