Світшот для вагітних 2504 1264
-
1 404 грн.
- Модель: 2504 1264
- Немає у наявності
| Особливості моделі | Для годування |
| Матеріал(тканина) | Трикотаж 3-х нитка |
| Склад | 100% бавовна. |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Світло-сірий у смужку |
| Довжина виробу спереду (розмір М) | від верхньої точки плеча до низу - 66 см |
| Довжина виробу ззаду (розмір М) | від 7 шийного хребця до низу - 61 см |
| Ширина готового виробу (розмір М) | груди - 110 см |
| Довжина рукава (розмір М) | від шиї 72,5 см |
Світшот від DIANORA — більше, ніж просто база: ми поєднали преміальну м'якість тринитки з розумним кроєм, який делікатно адаптується до вашої фігури на кожному етапі. Поки ви насолоджуєтеся затишком вільного фасону, приховані в бічних швах блискавки гарантують абсолютну свободу та комфорт під час годування малюка, де б ви не були. Це ваш ідеальний сценарій для повсякденних образів, де стильний дизайн зустрічається з бездоганною функціональністю.
Таблиця розмірів
Доставка Новою Поштою до відділення по Україні безкоштовна, на суму від 2500 грн!
Ви завжди зможете обміняти чи повернути товар, у випадку якщо він Вам не підійшов на протязі 14 днів з моменту здійснення покупки. У разі повернення товару, зворотню доставку оплачує покупець згідно тарифів Нової Пошти.








При виборі одягу для вагітних багато жінок згадують свій розмір одягу до вагітності, іноді додаючи до свого рідного розміру ще один або два, на всяк-випадок.