Покупка в один клік

* - Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення.

Корисні поради з фізичної культури в період годування

Корисні поради з фізичної культури в період годування дитини:

Фізичні вправи, як і гімнастика для зміцнення живота, рекомендується тільки для здорових жінок, без післяпологових патологій – родові кровотечі, операції, післяпологові захворювання та вади серця. Вони швидко відновлять сили породіллі, зміцнять тонус м’язів і шкіру черевної стінки і поліпшать роботу внутрішніх органів.

Вправа 1.

Лягайте на спину і витягніть руки уздовж тіла, торкаючись долонями підлоги. Підніміть випрямлені ноги на висоту до 30 см і постукайте два-три рази одну ступню об іншу. Опустіть ноги, дихайте рівномірно. Повторіть кілька разів.

Вправа 2.

Лежачи на спині, руки лежать на підлозі. Робіть енергійний мах руками вперед і намагайтеся сісти, не відриваючи п’ят від підлоги. Можна зачепити пальці ніг об край дивана або шафи. При рівній спині розведіть руки в сторони, зробивши кілька різких махів назад, повільно поверніться у вихідне положення. Повторіть 2-3 рази.

Вправа 3.

Лежачи на боці, зробіть кілька махів прямою ногою вгору. Одна рука зігнута в лікті і лежить під головою, а інша – на талії. Повторіть на іншому боці.

Вправа 4.

Стати на коліна, розставивши трохи ноги. Пальці ступень повинні торкатися один одного, долоні покладіть на стегна. Прогніть тулуб назад, як тільки зможете, спину випрямити.

Вправа 5.

Лежачи на спині, витягнувши руки, спирайтеся ними об підлогу і робіть ногами “велосипед”, потім кола, вісімки, “ножиці”. Кожен вид вправи виконуйте окремо з невеликим відпочинком.

Вправа 6.

Лежачи на спині, відведіть руки трохи від тулуба і зіпріться долонями об підлогу. Ногами робіть рухи, як при плаванні брасом – підтягнувши ноги до живота, розсунувши коліна, п’яти зведіть разом. Потім різко опустіть ноги вниз на підлогу, швидко з’єднавши їх разом. Повторіть 2-3 рази.