Покупка в один клік

* - Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення.

Курс молодого дизайнера - новий соціальний проект DIANORA

Оберіть категорію:
Показувати за період:

ТМ "DIANORA" знову бере участь у соціальному проекті. Підтримати талановиту молодь відомий в Україні виробник жіночого одягу та одягу для вагітних  вирішив в особливий спосіб - залучивши до співпраці студентів Львівської національної академії мистецтв.

Практичні заняття відбуваються безпосередньо на виробництві.  В офісі компанії по вул. Смаль-Стоцького,11 дівчата-практиканти не просто вчаться глибше і більш творчо підходити до моделювання одягу. А застосовувати набуті знання на практиці. 

 

Зайве розказувати, які емоції вирують у практикантів. Вони неймовірно захоплені можливістю попрактикуватись у створенні та пошитті власних моделей.

"Студенти мають доступ до всіх виробничих процесів. Усе для них нове і цікаве. Потрібно бачити, як горять їхні очі, щоб розуміти - ми діємо правильно. Наша молодь надзвичайно талановита. І це дуже тішить.", - ділиться враженнями дизайнер та засновник бренду Наталія Гейсун.

 

Проект триватиме до кінця червня. Дизайнери-початківці, опановуючи тонкощі виробництва, створюватимуть також власні моделі - сукні, блузи, штани і туніки для вагітних та матусь, що годують Ми неодмінно розповімо і покажемо всі цікаві ідеї юних дизайнерів по завершенні курсу. А DIANORA уже пообіцяла реалізувати найуспішніші з них у своїх нових колекціях.