Покупка в один клік

* - Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення.

Курс молодого дизайнера - стартував другий набір

Оберіть категорію:
Показувати за період:

DIANORA навчає уже другий набір практикантів у рамках "Курсу молодого дизайнера".  До нашого проекту цього разу ми долучили студентів Львівського державного коледжу декоративного й ужиткового мистецтва ім.І.Труша. Майбутні дизайнери матимуть нагоду пізнати усі тонкощі обраного ремесла на практиці - від задуму, ідеї до її втілення у готовій моделі.

Корисну інформацію дівчата-практиканти слухали просто на виробництві. Секретами дизайнерської майстерності з ними ділиться Наталія Гейсун, засновниця й натхненниця бренду DIANORA. "Дівчаткам для кращого розуміння професії вкрай важливо було побачити весь процес - створення лекал, розкрій, пошиття. Так вони більш точніше розумітимуть усі нюанси створення одягу для вагітних," - розповідає п.Наталія.

 

Практиканти отримали від п.Наталі і цінні поради щодо своїх дизайнерських розробок. Об'єктивні оцінки, слушні зауваження,  заслужена похвала - усього було вдосталь. Сподіваємось, отримані на "Курсі..." знання і навички дівчатка використають у майбутній роботі.