Бомбер для вагітних 2503 1173
-
2 464 грн.
- Модель: 2503 1173
| Особливість | Одяг для вагітних |
| Матеріал(тканина) | Стьобана тканина на утепленні синтепон 100 гр/м². |
| Склад | 100% поліестер. |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Демісезон |
| Довжина виробу спереду (розмір М) | від верхньої точки плеча до низу - 68 см |
| Довжина виробу ззаду (розмір М) | від 7 шийного хребця до низу - 67 см |
| Ширина готового виробу (розмір М) | груди - 118 см |
| Ширина готового виробу з слінгом (розмір М) | в грудях зі слінгом -126 см |
| Довжина рукава (розмір М) | від шиї 74,5 см |
Легка, міцна, напівматова, гладка на дотик, непрозора плащова тканина, на тонкому утеплювачі, на підкладі малинового кольору. Тканина легко очищається, стійка до механічної деформації, має тепло-зберігаючі властивості, набуває стійкої форми за рахунок об'єму полотна. Стежка виконана у вигляді ромба , акуратним, рівномірним стібком. По сезону бомбер розрахований на середній температурний режим.
Таблиця розмірів
Доставка Новою Поштою до відділення по Україні безкоштовна, на суму від 2500 грн!
Ви завжди зможете обміняти чи повернути товар, у випадку якщо він Вам не підійшов на протязі 14 днів з моменту здійснення покупки. У разі повернення товару, зворотню доставку оплачує покупець згідно тарифів Нової Пошти.







При виборі одягу для вагітних багато жінок згадують свій розмір одягу до вагітності, іноді додаючи до свого рідного розміру ще один або два, на всяк-випадок.