Куртка для вагітних 2501 1293
-
3 645 грн.
- Модель: 2501 1293
| Особливість | Одяг для вагітних |
| Склад | 100% поліестер (Termoloft 200 г/м2) |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Пудровий |
| Довжина виробу спереду (розмір М) | від верхньої точки плеча до низу - 85 см |
| Довжина виробу ззаду (розмір М) | від 7 шийного хребця до низу - 82 см |
| Ширина готового виробу (розмір М) | груди - 124 см ; стегна - 128 см |
| Ширина готового виробу з слінгом (розмір М) | в грудях -136 см : в стегнах -140 см |
| Довжина рукава (розмір М) | від шиї - 75,5 см |
Куртка з поясом від ТМ DIANORA гармонійно поєднує спортивний і вишуканий стилі. Утеплювач Termoloft зігріє у прохолодну погоду. Просторий крій сподобається модницям, які люблять об’ємні речі. Завдяки вставці на замках ви зможете носити модель у 1-му, 2-му, чи навіть 3-му триместрі вагітності. А без неї куртка стане чудовим елементом у вашому гардеробі після пологів.
Таблиця розмірів
Доставка Новою Поштою до відділення по Україні безкоштовна, на суму від 2500 грн!
Ви завжди зможете обміняти чи повернути товар, у випадку якщо він Вам не підійшов на протязі 14 днів з моменту здійснення покупки. У разі повернення товару, зворотню доставку оплачує покупець згідно тарифів Нової Пошти.









При виборі одягу для вагітних багато жінок згадують свій розмір одягу до вагітності, іноді додаючи до свого рідного розміру ще один або два, на всяк-випадок.