Покупка в один клік

* - Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення.

Майстер-клас зі слінгонамотування успішно відбувся у DIANORA

Оберіть категорію:
Показувати за період:

Бутик DIANORA цими днями заполонили прихильники слінгонамотування. Майбутні мами та мами з малюками отримали корисні практичні поради відомої львів'янки Наталії Орел на майстер-класі зі слінгонгамотування у бутику DIANORA на вул.Городоцькій,47.

Затишна атмосфера магазину, де завжди можна купити одяг для вагітних , налаштувала всіх учасників на душевну бесіду. Слухачі майстер-класу мали можливість на практиці випробувати різні прийоми і техніки слінгонамотування та отримати відповіді на питання: "ЩО таке слінг насправді?".  Попри різні думки, усі зійшлись на одному: СЛІНГ - це мамин помічник, який допомагає матусі залишатись активною і мобільною.

 

Поради успішного слінгоконсультанта сподобались усім слухачам майстер-класу, навіть наймолодшим - малюкам.

Після завершення зустрічі матусі ще довго і жваво обговорювали зі стилістами-консультантами DIANORA нову колекцію бренду "Весна-Літо 2017", адже вона пасує і тим, хто в очікуванні дива народження маляти, і тим, що своє щастя своє щастя вже активно вигодовують, адже нова колекція передбачає моделі одягу для годування. Задоволені учасниці уже залишили свої схвальні відгуки на нашій сторінці у Facebook. Слідкуйте за нашими подіями, Ви отримаєте чимало корисної інформації та хороший настрій.

Вже 1 квітня послухати про слінгонамотування під час вагітності та після народження дитини зможуть і киянки. Безкоштовний майстер-клас відбудеться у ТРЦ "Караван" (вул.Лугова,12) у бутику DIANORA. Практичні поради надаватиме заступник керівника "Школи щасливого материнства" - Наталя Малуха, яка розповість не лише про слінгонамотування маляти, а й про техніку підв'язування живота слінгом під час вагітності. Не пропустіть, буде цікаво й корисно.