Покупка в один клік

* - Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення.

Мовчання вагітних: цікаві думки про "цікавий стан"

Більшість людей любить поговорити про материнство. Але у розмовах вагітні живуть особливим життям, у якому діють свої закони, і на яке не поширюються загальні правила. Цікаво, а чи здогадується хто-небудь, про що насправді не хочуть говорити вагітні? Ось кілька думок майбутніх мамочок:

1. Моя вагітність - не привід вести себе безцеремонно

Виявляється, багато вагітних жінок не люблять, коли торкаються їхнього живота. Тому варто пам'ятати, що живіт - це не суспільна власність і не надбання історії. І не зайвим буде спитати дозволу у майбутньої мамочки.

2. Моя фігура - не привід для коментарів.

Висловлювання на кшталт "Ой, який у тебе великий/маленький живіт" або "Ти так погладшала?!" досить часто неприємні для вагітної жінки. Тому будьмо коректними і не засмучуймо майбутніх мам.

 

3. Я - вагітна, але не це  означає "їси, що завгодно і скільки завгодно"

Про апетит вагітних не жартує хіба лінивий. Однак цей міф нерідко спростовують лікуючий лікар і...токсикоз. Бо і той, і той просто не дозволяють переїдатись.

4. Не страште мене історіями про чужі пологи.

Вагітній жінці не обов'язково знати про перебіг -надцятих пологів у двоюрідної сестри брата вашої сусідки. Адже у неї буде своя, власна історія!

5. Не повірите, але у маршрутці я хочу їхати сидячи

Стояти у маршрутці вагітним жінкам зовсім не рекомендовано. Ніжки втомлені й болять (не дивно, адже таке навантаження на них!),  поперек ниє немилосердно, а серце мало не вискакує з грудей від активного просування по салону транспорту. Тому накінець сісти - це задоволення, з яким не зрівняється жодне спа.

 

 

 

Джерело