Покупка в один клік

* - Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення.

Нижня білизна для вагітних: необхідний мінімум

Проблема вибору нижньої білизни постає перед нами щодня. А у “цікавому” стані стає чи не найбільшим головним болем - адже вагітній жінці потрібно щось особливе. Поради експертів допоможуть зібрати необхідний “нижній” гардероб ...

Вибір бюстгальтера

Як правило, білизна для вагітних та годувальниць виготовляється із натуральних, гіпоалергенних тканин. Більшість жінок віддає перевагу безшовним виробам без кісточок. Варто врахувати, що під час лактації груди неодмінно збільшаться, тому обирайте бюстгальтер з чашечками на розмір більше. А також моделі із широкими бретельками, що не врізатимуться в тіло і допоможуть зняти напругу в області шиї, адже найголовніше у цей період - щоб Ви відчували себе зручно і комфортно.

  

Вибір трусиків

Якщо Ви ще не відмовились від носіння стрінгів під час вагітності - зробіть це зараз. Лікарі запевняють, що такий вид білизни не лише негативно впливає на мікрофлору, але й на розташування плоду. Для вагітних розроблено спеціальну білизну, яка враховує особливості фігури вагітної, підтримує животик, знімає зайве навантаження. Є моделі з низькою посадкою, які не стримують Ваших рухів. А є трусики, які здатні замінити бандаж - адже спеціальний фасон білизни закриває повністю округлі форми.

 

Вибір нічної сорочки

Необхідна річ для комфортного сну аж до останнього місяця вагітності. Тканину для сорочок, зазвичай, обирають натуральну, а самі вироби - з  м’якими швами, які створюють відчуття комфорту і затишку для повноцінного відпочинку майбутньої матусі. У білизні враховані всі фізіологічні особливості і потреби матусі й малюка. Бретельки із спеціальними застібками створені для комфортного годування.

 

Більше пропозицій у розділі Білизна для вагітних