Покупка в один клік

* - Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення.

Переможці фотоконкурсу від DIANORA задоволені подарунками

Оберіть категорію:
Показувати за період:

Великдень, Шевченківський гай, DIANORA...Що, здавалось би спільного, між великим християнським святом, популярним місцем відпочинку у Львові і відомим виробником одягу для вагітних? Виявляється, їх усіх об'єднав цікавий конкурс, який в Обливаний Понеділок зібрав охочих сфотографуватись біля квіткової фотозони. 

Професійний фотограф і заквітчаний стенд DIANORA поблизу Старої Олійні зробили свою справу. Охочих зробити світлину було не просто багато, а дуууже багато. І молоді, і люди старші, і зовсім юні відвідувачі задоволено позували перед фотокамерою. Приємним додатком до безкоштовної фотосесії стало й те, що кожна світлина автоматично брала участь у фотоконсурсі DIANORA "Фото для нас - подарунок для Вас". Сподівання на перемогу і виграш трьох подарункових сертифікатів на суму 500 грн. підігівали ажіотаж навколо фотозони бренду. 

  

Світлини з Шевченківського гаю на нашій сторінці у Facebook були неймовірні - світились радістю і святковим настроєм. А вподобання друзів учасників (деякі з них, зізнаємось, були напрочуд активними) виборювали їхнє право на перемогу. Зрештою, остаточних переможців виявилось троє: Оксана Франкевич, Анастасія Малерко і Галина Батюсь. Їхні світлини зібрали найбільшу кількість голосів. 

  

Задоволені переможниці уже забрали свої подарунки - у бутику DIANORA по вул.Городоцькій,47, в атмосфері стилю і моди, серед розкішних суконь, блуз, штанів та іншого одягу для вагітних з нової весняно-літньої колекції. Слова вдячності почули від них не лише стилісти-консультанти бренду. Дівчата насамперед дякували своїм друзям, чия активна підтримка допомогла перемогти у конкурсі.

Ще раз вітаємо переможниць! І чекаємо усіх у наступних розіграшах....