Покупка в один клік

* - Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення.

Про красу після ПОЛОГІВ

Як залишатися красивою та привабливою після пологів.

Що Вам чекати після пологів, і  як відокремити  факти від вигадки?

Ви негайно схуднете на 5 кілограм

Подумайте,3,5-4-кілограмова дитина, приблизно літр крові та амніотичної рідини, ось і виходить, що після пологів ви відразу втрачаєте близько 5 кг. На першому тижні ви ще ймовірно скинете до 2,5 кг водного ваги, проте повернення до своїє ваги до вагітності займе певний час. Вам потрібно 9 місяців, щоб набрати вагу, так налаштуйтеся, що буде потрібно не менше, щоб позбавитись від неї.

Ваше волосся почне випадати

До 50% жінок стикаються зі збільшеною втратою волосся після народження дитини, яка триває від 1 до 6 місяців. Під час вагітності підвищується рівень гормонів, через що волосини товщають і менше випадають. Оскільки після народження рівень гормонів збалансується в бік норми, волосся повертається до свого природного циклу росту і випадаіння. Щоб зменшити це неприємне явище, їжте продукти, багаті білком, цинком, залізом, флавоноїдами, антиоксидантами і кварцом.

Ви повинні їсти більше, якщо годуєте грудьми

Калорії для грудного молока беруться, головним чином, із запасів організму Ви повинні прагнути худнути 0,5-1 кг в тиждень, поки не досягнете ідеальної ваги. Якщо ви худнете більше, ніж на 1 кг в тиждень, ймовірно, вам треба їсти трохи більше, щоб сповільнити втрату ваги. Зосередьтеся на дотриманні повної дієти: вітаміни і мінерали для грудного молока будуть братися саме з їжі. Їжте регулярно, обов'язково включіть в дієту овочі та фрукти, знежирене молоко і молочні продукти, цільні зерна і білок, а також проконсультуйтеся з лікарем, які вітамінні комплекси вам потрібні.

Годування грудьми допомагає схуднути

Виключно годована груддю дитина потребує 500-800 калорій щодня, і здогадайтеся, звідки вони візьмуться, якщо ви годуєте своїм молоком? Грудне вигодовування означає, що ви витрачаєте свої калорії. Проте не засмучуйтеся, якщо худнете не так швидко, як ви хотіли - чим довше ви годуєте грудьми, тим більше це корисно для схуднення.

Молоді матусі повинні чекати кілька місяців, перш ніж почати тренуватися знову

Є деякі вправи, наприклад, Кегеля або на зміцнення черевної порожнини (скорочення сідниць, преса і м'язів попереку одночасно), які ви можете почати робити негайно після виписки. Однак ви повинні повертатися до своєї програми тренувань поступово. Рухайтеся маленькими кроками і поступово досягайте мети.

Мій живіт висить, оскільки матка розтягнута

Насправді, це пов'язано з поділом віддалених м'язів преса. Коли м'язи роз'єднуються, сполучна тканина між ними розтягується. Таким чином, тепер слабка сполучна тканина підтримує ваші внутрішні органи замість м'язів живота. Щоб повернути прес на місце, дотримуйтесь три правила: кардіо, вправи на прес і правильна дієта.

Будьте Здоровими та Красивими!!!