Сорочка для вагітних 2502 0173
-
1 287 грн.
- Модель: 2502 0173
| Особливість | Одяг для вагітних |
| Склад | 93% котон,7% еластан. |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Білий |
| Довжина виробу спереду (розмір М) | від верхньої точки плеча до низу - 73 см |
| Довжина виробу ззаду (розмір М) | від 7 шийного хребця до низу - 69 см |
| Ширина готового виробу (розмір М) | груди - 116 см |
| Довжина рукава (розмір М) | від шиї 73 см |
Сорочка вільного крою, тканина середньої щільності, непрозора на тілі. Матеріалу характерне середнє зминання, за рахунок бавовни у складі. Має гладку, шліфовану, тактильно приємну на дотик, матову поверхню. Завдяки еластану у складі тканини, тягнеться по ширині, що сприяє правильній посадці сорочки на фігурі.
Таблиця розмірів
Доставка Новою Поштою до відділення по Україні безкоштовна, на суму від 2500 грн!
Ви завжди зможете обміняти чи повернути товар, у випадку якщо він Вам не підійшов на протязі 14 днів з моменту здійснення покупки. У разі повернення товару, зворотню доставку оплачує покупець згідно тарифів Нової Пошти.







При виборі одягу для вагітних багато жінок згадують свій розмір одягу до вагітності, іноді додаючи до свого рідного розміру ще один або два, на всяк-випадок.