Спортивний костюм для вагітних 2314(20) 1150
-
3 063 грн.
- Модель: 2314(20) 1150
| Особливості моделі | Для годування |
| Матеріал(тканина) | Трикотаж 3-х нитка |
| Склад | 100% бавовна. |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Шалфей |
| Довжина виробу спереду (розмір М) | худі - від верхньої точки плеча до низу - 70 см |
| Довжина виробу ззаду (розмір М) | худі - від 7 шийного хребця до низу - 67 см |
| Ширина готового виробу (розмір М) | груди - 118 см |
| Довжина рукава (розмір М) | від шиї - 72,5 см |
| Довжина внутрішнього шва | 80 см |
Костюм створений спеціально для майбутніх та годуючих мам. Виготовлений з м'якої, дихаючої тканини, яка забезпечує максимальний комфорт під час носіння, трикотаж м'яко облягає фігуру, та не обмежує жодних рухів. Просторий крій худі і брюк дозволяє комфортно носити костюм на всіх етапах вагітності, та після народження дитини. Костюм стане в нагоді для мам, які годують, завдяки зручними прихованими блискавками.
Таблиця розмірів
Доставка Новою Поштою до відділення по Україні безкоштовна, на суму від 2500 грн!
Ви завжди зможете обміняти чи повернути товар, у випадку якщо він Вам не підійшов на протязі 14 днів з моменту здійснення покупки. У разі повернення товару, зворотню доставку оплачує покупець згідно тарифів Нової Пошти.









При виборі одягу для вагітних багато жінок згадують свій розмір одягу до вагітності, іноді додаючи до свого рідного розміру ще один або два, на всяк-випадок.