Покупка в один клік

* - Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення.

Сукня

1,000. 00 грн.

Яскрава кольорова палітра плаття для вагітних змусить Вас забути про холод. Теплі емоції втілені не тільки у тканині, але й у фасоні сукні. Прямий крій дарує п’янке відчуття затишку, адже Ви розумієте, що дизайнери подбали про Ваш комфорт упродовж усієї вагітності (і після неї теж!!!). Приємна тканина плаття не створює зайвого тиску на Ваш животик, а тому винятково зручна для майбутніх мам. Ідеально для щоденного і святкового вбрання!

Розмір(а): L, M, S
Код товару: 1555 0057

СХОЖІ ТОВАРИ

Сукня, яка точно не залишить Вас байдужими. В ній Ви будете дарувати радість та посмішки усім оточуючим! До того ж, легка тканина з дірками буде комфортною навіть у спекотну погоду. А ледь помітна вишивка у квіти та рюші..

Розмір(а): Продано

Код товару: 1949 1100

грн.

1,303. 00

Надихнувшись весняною ніжністю та красою природи, ми створили її - нашу досконалу сукню. Фасон “на запах” - чи не найзручніший для вагітних, оскільки можна регулювати ширину відповідно до об’єму животик..

Розмір(а): S,M

Код товару: 1906 0001

грн.

1,475. 00

Сукня в полоску - одна із речей в літньому гардеробі справжньої модниці. Ніжне мереживо та гудзики чудово доповнюють цю сукню, створюючи мрійливий та романтичний образ.  А вільний крій буде комфортним як під час ваг..

Розмір(а): S, M, L

Код товару: 1954 1034

грн.

1,476. 00