Покупка в один клік

* - Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення.

Як правильно купити одяг в інтернет магазині

Інтернет-шопінг набуває все більшої популярності.  Велика кількість людей бажає купити одяг в інтернеті, не виходячи з дому. Зважаючи на зростаючу популярність інтернет магазинів, дозволимо собі дати кілька практичних порад - "як правильно купити одяг в інтернет магазині".

Погодьтесь, мало розуміти, ДЕ купувати в інтернеті, потрібно знати ЯК правильно купувати.  Особливо це стосується одягу. Адже якщо у звичайному магазині виріб можна оцінити на дотик і приміряти, то в on-line магазині  доводиться довіряти власній інтуїції. А щоб вона не підвела, варто знати кілька правил купівлі у всесвітній мережі:

  • Найперше, з чим стикається покупець – це вибір інтернет-магазину. Нерідко хочеться купити річ,  що називається, «дешево і сердито». Однак не забувайте  - шахраям  найлегше працювати в  інтернет-мережі, зацікавлюючи неймовірно дешевими так званими «брендовими» товарами.  Тому довіряйте перевіреним сайтам, з певною історією та  гарною репутацією. Подивіться відгуки про магазин, коментарі тих, хто вже купував товар у цього продавця. 
  • Зверніть увагу на сайт  фірми-продавця. Він слугує візитівкою магазину і коштує недешево. Тому якщо інтернет-магазин зроблений професійно, зі зручною навігацією, це певною мірою свідчить про надійність продавця і якісний сервіс.
  • Інтернет-магазини з  хорошою репутацією зазвичай вказують контактні дані (адресу, телефон), за якими можна зв’язатись з менеджером. Надійний магазин завжди готовий проконсультувати можливого покупця щодо асортименту, цін, умов придбання тощо. Відсутність контактних даних повинно щонайменше насторожити.
  • Купуючи одяг в інтернет-магазині, визначтесь із необхідним розміром , щоб не довелось повертати товар.  Тому краще зайвий раз переконатись у правильності  замірів.  Зазвичай, на сайтах є таблиця, що допоможе Вам зробити це швидко і точно.
  •  Переглядаючи віртуальні моделі, здається, що вподобаний виріб сидітиме гарно на усіх типах і розмірах  фігури. Однак слід зауважити, що великі картинки чи аплікації (які зараз дуже поширені на брендовому одязі) візуально збільшують фігуру. Якщо сайт надає таку можливість, оцініть виріб на світлинах у різних ракурсах. Почитайте детальний опис товару, його характеристики і складники тканини. Ви маєте право знати це, якщо нема можливості тактильно оцінити якість виробу.
  •  Варто також переглянути умови доставки і оплати, можливість повернення товару якщо раптом він Вам не підійде. Є кілька способів оплатити товар – оплата після доставки, банківським переказом, післяоплата тощо. Якщо вибираєте доставку товару, уточніть у менеджера - як, коли і куди доставлять Вам товар. Переконайтесь у можливості повернення товару, якщо покупка Вас не влаштує. Ми переконані, що дотримуючись таких простих правил інтернет-шопінгу, Ви вбережете себе від багатьох неприємних ситуацій .

Оцінюйте. Вибирайте. ..І гарних Вам покупок!