Покупка в один клік

* - Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення.

У Києві DIANORA говоритиме про дихальні техніки для вагітних

Оберіть категорію:
Показувати за період:

Скажіть, а хто-небудь із вас знає, як ми дихаємо? Це відбувається настільки підсвідомо, що ми зазвичай (не враховуючи нежитю) навіть не зауважуємо цього процесу.  Ми звикли до природності дихання і тому не усвідомлюємо можливостей власного організму, не використовуємо ці здібності на повну силу.  

Інструктор "Прасу Йога України" Ольга Чиж переконана, що змінити звичні дихальні стереотипи можливо. За умови постійних практик можна зробити своє дихання більш свідомим і ефективним. Саме таке дихання стане надійним помічником майбутньої матусі під час вагітності. І дієвим методом знеболення у пологах.

DIANORA, турбуючись про вагітних красунь, запросила Ольгу Чиж у свій київський бутик одягу для вагітник у ТРЦ "Караван" (вул.Лугова,12). І вже 2 червня о 19:00 практичний психолог і танцювально-руховий терапевт розказуватиме вагітним слухачкам про різноманітні дихальні техніки. А оскільки контроль дихання напряму пов'язаний з емоційною сферою, можемо гарантувати наплив шаленого позитиву й радісних вражень під час зустрічі і після неї.

Стати учасницею БЕЗКОШТОВНОГО майстер-класу від DIANORA зовсім не складно. Залиште свій коментар #Dianora_MK на сторінці у Facebook і ми вас обов`язково зареєструємо.

P.S. Консультація стиліста-консультанта і підбір образу з нової літньої колекції бренду - у подарунок!!!