Покупка в один клік

* - Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення.

УРА! Ми вже знаємо імена переможців розіграшу!

Оберіть категорію:
Показувати за період:

Як приємно робити щось приємне...Шалено приємно створювати одяг, який дарує людям комфорт, впевненість і відчуття свята. Приємно знайомитись із новими клієнтами і бачити постійних друзів, які повертаються знову і знову. А ще приємно тішити своїх прихильниць неймовірними акціями та несподіваними подарунками.  

Признаємось, що ми щиро зворушені великою зацікавленістю до нашої спільної з Kavalier Boutique Hotel акції "Вечеря у подарунок".  Кількість анкет, заповнених клієнточками у період акції, вразила навіть досвідчених консультантів. А найбільше розчулили слова вдячності і привітання, залишені на анектках та стікерах. 

А найемоційнішим моментом акції стало, звичайно, визначення переможця. Ми постарались зробити цю мить ідеальною. І саме в  атмосфері справжнього свята ми це зробили те, заради чого зібрались  - дізнались ім'я щасливиці. Чарівна панянка Юлія Галашук відсвяткує День весни у надзвичайно привабливому та неповторно затишному Kavalier Boutique Hotel.  

 

 

А ще приємним бонусом став розіграш подарункового сертифікату на 500грн. від ТМ DIANORA . Непідробна радість на обличчі перможниці Катерини Кулиш означає одне - ми справді уміємо тішити і дарувати щастя і настрій!